Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 29 Jan
kl 17:00 - 20:00
Møte fotball
Ål IL   Møte fotball
Fri 5 Feb
kl 17:00 - 20:00
Møte fotball
Ål IL   Møte fotball
Wed 24 Mar
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte Ål IL
  Årsmøte, alle grupper
Sat 8 May
kl 12:00 - 22:00
Konfirmasjon V. Bæra
  Klubbhuset
Fri 4 Jun
kl 18:00 - 12:00
Konfirmasjon V. Bæra
 
Sat 31 Jul
kl 08:00 - 10:00
Selskap - Liv Borghild Nestegard
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 22 Jan
kl 17:00 - 20:00
Møte fotball
Ål IL   Fotball  
Møte fotball   Les mer  
Wed 20 Jan
kl 18:30 - 20:00
$item.username  
Prosjektmøte dagleg leiar Ål IL, Liatoppen,…   Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 18:30 - 20:30
Fagforbundet Ål
$item.username  
Møte   Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 19:30 - 22:00
Styremøte Ål IL
Ål IL  
Møte Ål IL, AU og alle gruppe ledere.   Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 19:30 - 22:00
AU møte
Ål IL  
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 15:00 - 17:00
Møte ang skiløyper i sentrum mm.
Ål IL  
Møte med kommune, elvelangs, Sundre Skiforening…   Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 16:30 - 20:00
Trenerkurs (fotball)
$item.username   Klubbhuset
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 18:00 - 21:00
AU møte
Ål IL  
Møte for medlemmer i AU   Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 19:00 - 22:00
Fotballavslutning 07-arane
Klubbhuset - Bråta  
Bestilt av Tone Haga  Bühler - …   Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 19:00 - 20:30
Avslutning J17 - Fotball
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 17:00 - 22:00
Møte Ål Alpint
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 16:30 - 20:00
Trenerkurs (fotball)
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Lagsavsluning - J12 (fotball)
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Lagsavslutning
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct 2020
kl 18:00 - 21:00
Fagforbundet Ål
$item.username  
  Les mer  
Fri 2 Oct 2020
kl 17:00 - 00:00
Utleie J. Li
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep 2020
kl 17:30 - 19:30
Politimøte
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep 2020
kl 14:00 - 16:00
ELVELANGS PROSJ.GR.
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 18:00 - 21:00
Samling J13 Håndball
$item.username  
  Les mer  
Sun 20 Sep 2020
kl 00:00 - 21:00
Konfirmasjon Jordet
$item.username  
Erlend Jordet 90015325   Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 17:00 - 22:00
Konfirmasjon Lilliane
$item.username   Klubbhuset
  Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 17:00 - 20:00
Trenerkurs (fotball)
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 17:30 - 19:30
Hallingtreff løp 3 på Syningenkartet - Vermelie
Ål IL - Orientering   Orientering  
Arnstein Sørbøen lager…   Les mer  
Wed 9 Sep 2020
kl 17:00 - 19:30
Treningsløp Fuglehovdakartet
Ål IL - Orientering   Orientering  
Erling Hagen lager løyper. Veiledning…   Les mer  
Wed 2 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
Hallingdalsmesterskap i orientering
Ål IL - Orientering  
Hemsedal IL inviterer med dette til…   Les mer  
Tue 1 Sep 2020
kl 18:15 - 19:45
J13
Ål IL - Håndball  
  Les mer  
Mon 31 Aug 2020
kl 16:00 - 17:30
G13
Ål IL - Håndball  
  Les mer  
Wed 26 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Treningsløp Leveld
Ål IL - Orientering   Orientering  
Knut Ivar lager løyper i Leveld skogen.   Les mer  
Wed 12 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Treningsløp Torpomoen
Ål IL - Orientering   Orientering  
  Les mer  
Wed 5 Aug 2020
kl 18:00 - 20:00
Treningsløp Skrindohaugen
Ål IL - Orientering   Orientering  
Karianne lager løyper. Arnstein…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline