Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 21 May
kl 12:00 - 14:30
Ål u skule 10 klasse
Bruker uteområde Bråta(bestilt av 40 60 94 80)
Tue 25 May
kl 15:00 - 16:30
ELVELANGS PROSJ.GR.
Klubbhuset - Bråta  
Wed 9 Jun
kl 21:30 - 22:00
Ål idrettsråd - årsmøte
Sat 31 Jul
kl 08:00 - 10:00
Selskap - Liv Borghild Nestegard
Fri 10 Sep
kl 15:00 - 15:00
Veronica Bæra - privat
Klubbhuset - Bråta   Annet   Ål IL
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 12 May
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte Ål IL
Klubbhuset
Årsmøte, alle grupper   Les mer  
Wed 12 May
kl 18:00 - 19:00
Styremøte ÅL IL
  Les mer  
Wed 5 May
kl 18:00 - 18:00
Koronaløp Torpomoen
Ål IL - Orientering   Orientering  
Velkommen til o-løp på Torpomoen.…   Les mer  
Wed 5 May
kl 16:30 - 20:00
Fotball trenerkurs
Delkurs 3   Les mer  
Wed 5 May
kl 11:15 - 14:15
Nedre Ål skule
Uteanlegg
Bruker uteanlegget, grillbua og toalett   Les mer  
Tue 4 May
kl 18:00 - 20:00
Styremøte E-sport
Ny gruppe har styremøte på bråta!   Les mer  
Tue 4 May
kl 17:00 - 18:00
Møte NEV/LST
Vedr fakturering sponsor / avtale drift mv   Les mer  
Wed 28 Apr
kl 18:00 - 20:00
Treningsløp Torpomoen
Ål IL - Orientering   Orientering  
Velkommen til sesongens andre treningsløp…   Les mer  
Tue 27 Apr
kl 21:00 - 22:15
Trenerforum
Ål IL - Fotball   Fotball  
Velkommen  til trenerforum for 2021 på…   Les mer  
Thu 22 Apr
kl 20:00 - 22:00
Styremøte ÅL IL - på teams
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 18:00 - 20:00
E-sport møte
Klubbhuset - Bråta  
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 15:00 - 17:00
ÅL IL - kleskolleksjon
Klubbhuset - Bråta  
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 18:00 - 20:00
Treningsløp sesongstart
Ål IL - Orientering   Orientering  
Velkommen til sesongstart orientering på…   Les mer  
Mon 19 Apr
kl 18:00 - 20:00
Styremøte E-sport
Ål IL  
Møte for ny gruppe i ÅL IL   Les mer  
Thu 15 Apr
kl 12:15 - 14:15
Nedre Ål skule
Uteanlegg og grillbu   Les mer  
Mon 12 Apr
kl 20:00 - 21:30
Styremøte Orientering
Ål IL  
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 12:15 - 14:15
Nedre Ål skule
Uteanlegg og grillbu   Les mer  
Wed 17 Mar
kl 18:00 - 22:00
Møte ÅL IL Alpin
Klubbhuset - Bråta  
  Les mer  
Wed 10 Mar
kl 08:00 - 23:00
Kleskolleksjon
Klubbhuset - Bråta   Annet   Ål IL
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 19:30 - 21:30
Årsmøte Ål orientering
Klubbhuset - Bråta   Orientering   Ål IL - Orientering
Velkommen til årsmøte på…   Les mer  
Tue 9 Mar
kl 19:00 - 22:00
Årleg møte 2021
Ål IL - Fotball   Fotball  
Årlig møte i Ål IL Fotball…   Les mer  
Mon 8 Mar
kl 15:30 - 16:30
PROSJEKTMØTE NYORGANISERING
Klubbhuset - Bråta  
  Les mer  
Tue 23 Feb
kl 16:30 - 20:30
Fotball trenerkurs
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 17:30 - 21:00
Fotball trenerkurs
Ål IL  
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 15:00 - 16:30
Styringsgruppemøte Elvelangs
Klubbhuset - Bråta  
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 17:00 - 20:00
Møte fotball
Ål IL  
Møte fotball   Les mer  
Wed 3 Feb
kl 18:00 - 20:30
Kurs Årsmøte gjennomføring
Ål IL  
Korleis gjennomføre Årsmøte i idrettslag…   Les mer  
Tue 2 Feb
kl 20:00 - 22:00
Styremøte Orientering
Ål IL  
  Les mer  
Mon 1 Feb
kl 20:00 - 22:00
Sundre skiforening - løypemøte
Ål IL  
  Les mer  
Fri 29 Jan
kl 17:00 - 20:00
Møte fotball
Ål IL  
Møte fotball   Les mer  
Fri 22 Jan
kl 17:00 - 20:00
Møte fotball
Ål IL   Fotball  
Møte fotball   Les mer  
Wed 20 Jan
kl 18:30 - 20:00
Prosjektmøte dagleg leiar Ål IL, Liatoppen,…   Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 18:30 - 20:30
Fagforbundet Ål
Møte   Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 19:30 - 22:00
Styremøte Ål IL
Ål IL  
Møte Ål IL, AU og alle gruppe ledere.   Les mer  
Levert av IdrettenOnline