Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 9 Aug
kl 10:00 - 15:00
Tine fotballskule
Ål IL - Fotball   Fotball   Velkomen til Tine fotballskule på…
Thu 19 Aug
kl 19:00 - 20:00
Utleie - Fagforbundet Ål
Astrid.Skarsgard@aal.kommune.noAstrid S.…
Mon 23 Aug
kl 20:30 - 21:30
ÅL IL Styremøte
Møte avholdes på TEAMS
Wed 1 Sep
kl 18:00 - 21:00
Allmøte Klubbutvikling
Møte avholdes på SPRANG
Sat 4 Sep
kl 15:00 - 15:00
IL Holeværingen G13
Klubbhuset Overnatting klubbhuset ca. 25 barn + 5…
Fri 10 Sep
kl 15:00 - 15:00
Veronica Bæra - privat
Klubbhuset - Bråta   Annet   Ål IL
Wed 29 Sep
kl 18:00 - 21:30
Styremøte - Klubbutvikling - ÅL IL
Oppsummering WS + neste steg.
Thu 14 Oct
kl 20:00 - 21:30
ÅL IL Styremøte
Thu 28 Oct
kl 18:00 - 21:30
ÅL IL Styremøte Klubbutvikling
Thu 11 Nov
kl 20:00 - 21:30
ÅL IL Styremøte
Tue 7 Dec
kl 20:00 - 21:30
ÅL IL Styremøte
Mon 17 Jan 2022
kl 20:00 - 21:30
ÅL IL Styremøte
Mon 7 Mar 2022
kl 20:00 - 21:30
ÅL IL Styremøte
Thu 31 Mar 2022
kl 19:00 - 21:00
ÅL IL Årsmøte
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 22 Jun
kl 10:00 - 13:00
Møte prosjekt/adm
Ola og Lars   Les mer  
Wed 16 Jun
kl 09:00 - 15:00
Nedre Ål skule 7 trinn
UteanleggEileen M Huva   Les mer  
Tue 15 Jun
kl 10:00 - 13:00
Ål vaksenopplæring
Grillbua og sandvolleyballbaneKontaktperson:…   Les mer  
Mon 14 Jun
kl 10:00 - 13:00
Torpo skule 5-7 klasse
Grillbu   Les mer  
Fri 11 Jun
kl 09:00 - 14:00
Nedre Ål skule
Uteanlegg og grillbua Cato Svanheld 993 28 826   Les mer  
Thu 10 Jun
kl 18:00 - 20:00
E-sport møte
Kontaktperson:Linda Fuglesang…   Les mer  
Wed 9 Jun
kl 20:00 - 21:30
Ål idrettsråd - årsmøte
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 15:00 - 16:30
Elvelangs prosjektmøte
Klubbhuset - Bråta   Møte  
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 12:00 - 14:00
Grillbua - Lunsj avdelingsleirane i helse
Kontakt: Borghild Ulshagen   Les mer  
Mon 7 Jun
kl 20:00 - 22:00
Ål IL Fotball - NFF Buskerud
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 16:00 - 17:30
Skattebøl skule 1 klasse
GrillbuRannveig Øygardslia   Les mer  
Mon 7 Jun
kl 10:00 - 13:00
Skattebøl skule 2 tr
Låner uteanlegg og grillbu.Hanne   Les mer  
Sat 5 Jun
kl 10:00 - 17:30
Fotballens dag + Bortebane Ål kino
Ål IL - Fotball   Fotball  
Velkommen til fotballens dag og filmen Bortekamp…   Les mer  
Thu 3 Jun
kl 09:00 - 15:00
Ål u.skole 10 tr
Låner uteanleggMarie Kipperberg   Les mer  
Thu 3 Jun
kl 09:00 - 14:00
Nordbygdan skule 5-6 kl
Låner uteanleggRønnaug   Les mer  
Thu 3 Jun
kl 09:00 - 15:00
Sundre barnehage
UteomerådeKatrine Tvedt 930 82 829   Les mer  
Wed 2 Jun
kl 19:00 - 21:30
Styremøte - Klubbutvikling
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 10:00 - 15:00
Adm møte
JP, Ola og Lars   Les mer  
Thu 27 May
kl 12:00 - 14:00
Nedre Ål skule
Låner uteanlegg og grillbu   Les mer  
Tue 25 May
kl 20:00 - 21:00
ÅL IL Styremøte
  Les mer  
Tue 25 May
kl 17:00 - 20:00
Fotball trenerkurs
Klubbhuset - Bråta  
  Les mer  
Tue 25 May
kl 15:00 - 16:30
ELVELANGS PROSJ.GR.
Klubbhuset - Bråta  
  Les mer  
Fri 21 May
kl 17:00 - 19:00
ÅL IL Fotball
Møte   Les mer  
Fri 21 May
kl 12:00 - 14:30
Ål u skule 10 klasse
Bruker uteområde Bråta(bestilt av 40 60 94 80)   Les mer  
Wed 12 May
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte Ål IL
Klubbhuset
Årsmøte, alle grupper   Les mer  
Wed 12 May
kl 18:00 - 19:00
Styremøte ÅL IL
  Les mer  
Wed 5 May
kl 18:00 - 18:00
Koronaløp Torpomoen
Ål IL - Orientering   Orientering  
Velkommen til o-løp på Torpomoen.…   Les mer  
Wed 5 May
kl 16:30 - 20:00
Fotball trenerkurs
Delkurs 3   Les mer  
Wed 5 May
kl 11:15 - 14:15
Nedre Ål skule
Uteanlegg
Bruker uteanlegget, grillbua og toalett   Les mer  
Tue 4 May
kl 18:00 - 20:00
Styremøte E-sport
Ny gruppe har styremøte på bråta!   Les mer  
Tue 4 May
kl 17:00 - 18:00
Møte NEV/LST
Vedr fakturering sponsor / avtale drift mv   Les mer  
Wed 28 Apr
kl 18:00 - 20:00
Treningsløp Torpomoen
Ål IL - Orientering   Orientering  
Velkommen til sesongens andre treningsløp…   Les mer  
Tue 27 Apr
kl 21:00 - 22:15
Trenerforum
Ål IL - Fotball   Fotball  
Velkommen  til trenerforum for 2021 på…   Les mer  
Thu 22 Apr
kl 20:00 - 22:00
Styremøte ÅL IL - på teams
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 18:00 - 20:00
E-sport møte
Klubbhuset - Bråta  
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 15:00 - 17:00
ÅL IL - kleskolleksjon
Klubbhuset - Bråta  
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 18:00 - 20:00
Treningsløp sesongstart
Ål IL - Orientering   Orientering  
Velkommen til sesongstart orientering på…   Les mer  
Mon 19 Apr
kl 18:00 - 20:00
Styremøte E-sport
Ål IL  
Møte for ny gruppe i ÅL IL   Les mer  
Thu 15 Apr
kl 12:15 - 14:15
Nedre Ål skule
Uteanlegg og grillbu   Les mer  
Mon 12 Apr
kl 20:00 - 21:30
Styremøte Orientering
Ål IL  
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 12:15 - 14:15
Nedre Ål skule
Uteanlegg og grillbu   Les mer  
Wed 17 Mar
kl 18:00 - 22:00
Møte ÅL IL Alpin
Klubbhuset - Bråta  
  Les mer  
Wed 10 Mar
kl 08:00 - 23:00
Kleskolleksjon
Klubbhuset - Bråta   Annet   Ål IL
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 19:30 - 21:30
Årsmøte Ål orientering
Klubbhuset - Bråta   Orientering   Ål IL - Orientering
Velkommen til årsmøte på…   Les mer  
Tue 9 Mar
kl 19:00 - 22:00
Årleg møte 2021
Ål IL - Fotball   Fotball  
Årlig møte i Ål IL Fotball…   Les mer  
Mon 8 Mar
kl 15:30 - 16:30
PROSJEKTMØTE NYORGANISERING
Klubbhuset - Bråta  
  Les mer  
Tue 23 Feb
kl 16:30 - 20:30
Fotball trenerkurs
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 17:30 - 21:00
Fotball trenerkurs
Ål IL  
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 15:00 - 16:30
Styringsgruppemøte Elvelangs
Klubbhuset - Bråta  
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 17:00 - 20:00
Møte fotball
Ål IL  
Møte fotball   Les mer  
Levert av IdrettenOnline