Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 22 Oct
kl 19:00 - 20:30
Avslutning J17 - Fotball
 
Mon 26 Oct
kl 19:00 - 22:00
Fotballavslutning 07-arane
Klubbhuset - Bråta   Bestilt av Tone Haga  Bühler - …
Wed 28 Oct
kl 17:00 - 23:30
Avslutning o-gruppa
Klubbhuset - Bråta   Møte  
Thu 29 Oct
kl 17:00 - 20:00
Trenerkurs (fotball)
 
Fri 27 Nov
kl 18:00 - 23:00
Klassefest v Guri
 
Sat 8 May 2021
kl 12:00 - 22:00
Konfirmasjon V. Bæra
  Klubbhuset
Fri 4 Jun 2021
kl 18:00 - 12:00
Konfirmasjon V. Bæra
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 22 Oct
kl 19:00 - 20:30
Avslutning J17 - Fotball
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 17:00 - 22:00
Møte Ål Alpint
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 16:30 - 20:00
Trenerkurs (fotball)
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 18:00 - 20:00
Lagsavsluning - J12 (fotball)
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 18:00 - 20:00
Lagsavslutning
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 18:00 - 21:00
Fagforbundet Ål
$item.username  
  Les mer  
Fri 2 Oct
kl 17:00 - 00:00
Utleie J. Li
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 14:00 - 16:00
ELVELANGS PROSJ.GR.
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 18:00 - 21:00
Samling J13 Håndball
$item.username  
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 00:00 - 21:00
Konfirmasjon Jordet
$item.username  
Erlend Jordet 90015325   Les mer  
Fri 18 Sep
kl 17:00 - 22:00
Konfirmasjon Lilliane
$item.username   Klubbhuset
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 17:00 - 20:00
Trenerkurs (fotball)
$item.username  
  Les mer  
Tue 23 Jun
kl 16:30 - 21:00
Trenerkurs (fotball)
$item.username  
  Les mer  
Wed 27 May
kl 20:00 - 22:00
Møte - sti- og sykkel
$item.username  
  Les mer  
Wed 27 May
kl 17:30 - 20:00
Trenermøte - fotball
$item.username  
  Les mer  
Mon 11 May
kl 17:00 - 19:30
Årlig møte fotball
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline